מרכז לידה לניאדו- דיאדה

מרכז לידה לניאדו- דיאדה

אם בחרתם בלידה טבעית, שביל הלידה מציע לכם את המקום המושלם לכך - מרכז לידה, המאפשר לידות "רכות" ליולדת בסיכון נמוך בליווי מיילדותי צמוד. אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה ייחודית במהלך הלידה -  בואו ללדת איתנו באווירה ביתית, רכה, תומכת ומעצימה שתאפשר לתינוקות שלכם כניסה רכה לחיים.

 

ללדת בדרך שלך
לכל אישה הזכות לבחור ללדת בצורה ובמקום הנראים לה. לכן אנו מציעים לנשים המעוניינות בלידה ביתית וטבעית, ללדת במקום בטוח בין כותלי בית החולים, צמוד לחדר לידה אך במנותק ממנו.
במרכז הלידה יכולה ללדת כל אישה שעברה מיון, ונמצאה מתאימה לכך. עם הגעתך בעת הלידה ייבחנו שוב מצבך ומידת התאמתך.

 

טבעי ללדת בנוחות מרבית
כל החדרים במרכז הלידה פונים לים. הם גדולים, מרווחים ומעוצבים באווירה ביתית.
המרכז מציע לכם את כל הדרוש ללידה ביתית, טבעית ומעצימה: פרטיות מירבית, מרחב נעים ובטוח, מיטה רחבה, חדר אמבטיה פרטי (לשהייה בזמן צירים), מבחר אביזרים מסייעים ללידה ועוד.

 

טבעי להיות מוקפת ביקירייך
בחדרי הלידה שלנו אנו מתמקדים ביולדת ובצרכיה האישיים. אנו מאמינים כי חשוב שתהיי מוקפת באנשים משמעותיים עבורך. לצורך זה במרכז הלידה עומד לרשותך ולרשות מלווייך חדר משפחה.

 

טבעי לקבל שירות מקצועי
אנו מעמידים לרשותך מיילדת אישית שתלווה אותך. בכל משמרת תוחלף המיילדת, אך תמיד היא תהיה אישית. המיילדות של מרכז הלידה הן בעלות אוריינטציה טבעית וניסיון בקבלת לידות פיזיולוגיות.
אם תהיי מעוניינת בכך, תוכלי לבחור מיילדת אישית או תומכת לידה (דולה) שתלווה אותך לאורך כל הלידה, מתוך רשימת המיילדות והדולות של שביל הלידה.

 

טבעי שזה לניאדו-דיאדה
בית החולים לניאדו חבר לרשת דיאדה - בית מלידה להורים ולילדים, כדי להגשים חלום משותף: הקמת מרכז לידה שייתן מענה אמיתי ומכובד לנשים הבוחרות ללדת לידות טבעיות במסגרת בית החולים. רשת דיאדה מצאה באגף היולדות של בית החולים לניאדו את השותף
הטבעי להקמת מרכז שמממש את האידיאולוגיה של דיאדה.

 

טבעי שילדתם איתנו
בתום הלידה, ולאחר התאוששות קצרה, ייבדק התינוק על ידי רופא ילדים. אם הכול כשורה ניתן להשתחרר כמה שעות לאחר הלידה (יש לחתום על טופס שחרור מוקדם).
אם תהיי מעוניינת בשהות במחלקה לצורך מנוחה, או תזדקקי לכך מבחינה רפואית - תשהי במחלקת יולדות.

 

קורס הכנה ללידה לניאדו - דיאדה
קורס הכנה ללידה בזיקה ללידה טבעית, בניהול מקצועי של גילה רונאל (דיאדה) ופנינה רוזנווסר (לניאדו) הקורס  מועבר על ידי צוות מיילדות ומדריכות בכיר של מרכזי דיאדה וחדר הלידה של לניאדו.

קורס ייחודי זה מעניק לכם כלים להתמודדות עם מצבים פיזיים ונפשיים בלידה, עם צירי לידה, עם חששות ועם אושר גדול. הוא מתמקד בתהליך הלידה הפיזיולוגי, בהכרת שלבי הלידה, בהתמודדות עם מצבים שונים בתהליך הלידה בדרכים טבעיות ובאפשרויות הגלומות במרכז הלידה הטבעי כדי לאפשר לידה בטוחה וחוויה טובה לכל המשפחה. מלבד הגישה הטבעית, יינתן מידע מקצועי ועדכני כהכנה ללידה אפשרית בחדרי הלידה הרגילים.

הקורס יתקיים במרכז הלידה לניאדו-דיאדה, וכחלק ממנו יתקיים סיור בחדרי הלידה.