מרכז לידה לניאדו- דיאדה

מרכז לידה לניאדו- דיאדה

ללדת בדרך שלך
לכל אישה הזכות לבחור ללדת בצורה ובמקום הנראים לה. אנו מציעים לנשים בהריון בסיכון נמוך המעוניינות בלידה ביתית וטבעית, ללדת במקום בטוח בין כותלי בית החולים, בליווי מיילדותי צמוד, סמוך לחדר לידה אך במנותק ממנו.
במרכז הלידה יכולה ללדת כל אישה שנרשמה ונמצאה מתאימה לכך. עם הגעתך בעת הלידה ייבחנו שוב מצבך ומידת התאמתך.

 

טבעי ללדת בנוחות מרבית
כל החדרים במרכז הלידה פונים לים. הם גדולים, מרווחים ומעוצבים באווירה ביתית.
המרכז מציע לכם את כל הדרוש ללידה ביתית, טבעית ומעצימה: פרטיות מירבית, מרחב נעים ובטוח, מיטה רחבה, חדר אמבטיה פרטי (לשהייה בזמן צירים), אפשרות להביא בריכת לידה, מבחר אביזרים מסייעים ללידה ועוד.

 

טבעי להיות מוקפת ביקירייך
בחדרי הלידה שלנו אנו מתמקדים ביולדת ובצרכיה האישיים. אנו מאמינים כי חשוב שתהיי מוקפת באנשים משמעותיים עבורך.

 

טבעי לקבל שירות מקצועי
אנו מעמידים לרשותך מיילדת אישית שתלווה אותך (לפי משמרות). המיילדות של מרכז הלידה הן בעלות אוריינטציה טבעית וניסיון בקבלת לידות פיזיולוגיות.
אם תהיי מעוניינת בכך, תוכלי לבחור מיילדת אישית שתלווה אותך לאורך כל הלידה, מתוך רשימת המיילדות של שביל הלידה. תוכלי בנוסף להגיע בליווי תומכת לידה לבחירתך.

 

טבעי שזה לניאדו-דיאדה
בית החולים לניאדו חבר לרשת דיאדה - בית מלידה להורים ולילדים, כדי להגשים חלום משותף: הקמת מרכז לידה שייתן מענה אמיתי ומכובד לנשים הבוחרות ללדת לידות טבעיות במסגרת בית החולים. רשת דיאדה מצאה באגף היולדות של בית החולים לניאדו את השותף הטבעי להקמת מרכז שמממש את האידיאולוגיה של דיאדה.

 

טבעי שילדתם איתנו
בתום הלידה, ולאחר התאוששות קצרה, ייבדק התינוק על ידי רופא ילדים. אם הכול כשורה ניתן להשתחרר כמה שעות לאחר הלידה (יש לחתום על טופס שחרור מוקדם).
אם תהיי מעוניינת בשהות במחלקה לצורך מנוחה, או תזדקקי לכך מבחינה רפואית - תשהי במחלקת יולדות.

 .